На факультеті філології та журналістики відзначили День фізичної культури та спорту
18 вересня в рекреації четвертого поверху факультету філології та журналістики за ініціативи голови спортивного сектору Батог Євгенії та за участю студентської ради й студактиву факультету відбувся флешмоб до Дня фізичної культури та спорту.
![](http://philonew.pnpu.edu.ua/new/wp-content/uploads/2019/12/den_fizkultury_1-1024x768.jpg)
![](http://philonew.pnpu.edu.ua/new/wp-content/uploads/2019/12/den_fizkultury_2-1024x768.jpg)
Усі присутні мали можливість розім‘яти м‘язи, потанцювати та підняти настрій.
Вир емоцій, щирих посмішок, палаючих очей та натхнення – усе те, що мотивує команду студентської ради створювати нові та цікаві заходи! Сподіваємось, що такі спортивно-розважальні заходи стануть традиційними на нашому факультеті!
![](http://philonew.pnpu.edu.ua/new/wp-content/uploads/2019/12/den_fizkultury_3-1024x768.jpg)