Стартував Х Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

У рамках святкування 105-річчя заснування університету на факультеті філології та журналістики відбулося урочисте відкриття Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Студенти групи У-22 разом із викладачем В. А. Мелешко нагадали, що Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка започатковано Указом Президента України від 30 вересня 2010 року № 928; його мета – вшанувати творчу спадщину Тараса Григоровича Шевченка, стимулювати учнівську та студентську молодь до вивчення української мови і літератури.

Віра Анатоліївна поставила студентам запитання: «Чому Тараса Шевченка так шанує не лише Україна, а й увесь світ?» Студенти давали різні відповіді:

– тому що сенсом його життя і творчості була свобода;

– тому що він – пророк;

– тому що Шевченко понад усе ставив людську гідність.

Ці та інші відповіді свідчать : Шевченко присутній у думках наших студентів.

Під час дійства звучало й поетичне слово Тараса: Тетяна Скриль прочитала поезію «Я не нездужаю…».

Філологи-короленківці готуються до участі в Міжнародному мовно-літературного конкурсі учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, щоб перемагати. Приклади для наслідування маємо, адже наші студентки, зосібна Катерина Ніколенко, Ілона Нос, Марина Смолік, Анна Замурей, Ліля Солодка, були з-поміж переможців Конкурсу.

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *