Аспіранти та магістранти взяли участь у роботі online-платформи за участі науковців зі Швеції та Данії

5 листопада 2019 року в межах III Міжнародної конференції «Північний вітер: скандинавський світ в науці, освіті та культурі України» тривала робота online-платформи, на якій представили доповіді й презентації professor Hans Albin Larsson (Lund, Sweden) та PhD in sociology Lennart Ravn Heerwagen (UCC, Copenhagen, Denmark). Слухачами і учасниками дискусії стали аспіранти й  магістранти факультету філології та журналістики.

Professor Hans Albin Larsson представив свою нову книжку «Місце жінок в історії Скандинавії» (2019), у якій висвітлено цікаві факти та різні погляди щодо видатних жінок в історичному процесі скандинавських країн. Ця праця викликала значний резонанс у Європі і є цікавою й для української науки, в якій теж приділяється значна увага гендерним дослідженням. У книжці поєднані два підходи: історія як наука і історія як навчання (History Science and History Teaching), що є напрочуд корисним для покоління, яке творить нову історію XXI ст.   

PhD in sociology Lennart Ravn Heerwagen представив доповідь щодо глобального руху молоді за збереження клімату й довкілля. Він висвітлив соціальні, екологічні та дидактичні аспекти цієї проблеми, розкрив перспективи боротьби молодих людей, спрямованої на захист планети.

Українські аспіранти й магістранти взяли активну участь у жвавих дискусіях щодо порушених науковцями питань і висловили власні погляди щодо ролі жінок та молодіжних рухів в Україні та Європі, а також шляхів розвитку демократичного суспільства.

Online-платформу організували завідувач кафедри англійської та німецької філології, кандидат філологічних наук, доцент Марина Зуєнко, завідувач кафедри світової літератури, доктор філологічних наук, професор Ольга Ніколенко, кандидат філологічних наук, доцент Вікторія Кравченко.

Викладачі й студенти висловлюють глибоку подяку Professor Hans Albin Larsson,  PhD in sociology Lennart Ravn Heerwagen за представлені доповіді й презентації, за корисний досвід із Данії та Швеції, а також за багаторічну співпрацю й підтримку української освіти та науки.

Із програмою III Міжнародної конференції «Північний вітер: скандинавський світ в науці, освіті та культурі України», а також доповідями та презентаціями іноземних партнерів можна ознайомитися на веб-сторінці Науково-методичного центру якості вивчення англійської мови та зарубіжної літератури ПНПУ імені В.Г. Короленка:

http://pnpu.edu.ua/ua/north_wind_2019.php

http://pnpu.edu.ua/en/north_wind_2019.php

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *