18 травня 2023 року проведено підсумкову конференцію з навчальної педагогічної практики в старшій школі для студентів другого (магістерського) рівня спеціальності 014.01 Середня освіта (Українська мова і література)
![](http://philonew.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/05/фото1.jpg)
На платформі ZOOM відбулася підсумкова конференція з навчальної педагогічної практики в старшій школі для студентів групи УМ-51 денної форми навчання другого (магістерського) рівня спеціальності 014.01 Середня освіта (Українська мова і література).
![](http://philonew.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/05/фото2-1.jpg)
![](http://philonew.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/05/фото3-1.jpg)
З 17 квітня до 28 квітня 2023 року студенти групи УМ-51 проходили навчальну педагогічну практику в старшій школі за місцем проживання та майбутнього працевлаштування у змішаному форматі (очно / дистанційно) у таких навчальних закладах: Комунальний заклад «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ № 22 Полтавської міської ради Полтавської області», Відокремлений структурний підрозділ «Фаховий коледж управління, економіки і права Полтавського державного аграрного університету», Іванівський ліцей Кобеляцької міської ради Полтавської області, Михайлівський ліцей Михайлівської сільської ради Полтавського району Полтавської області, Котелевська гімназія № 1 імені С. А. Ковпака Полтавської області, Козельщинський ліцей Козельщинської селищної ради Полтавської області, Великобузівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад Шишацької селищної ради Полтавської області», Полтавський ліцей № 17 «Інтелект» Полтавської міської ради.
Керівництво практикою здійснювали доцент кафедри української мови Тетяна Ніколашина, доцент кафедри української літератури Ганна Радько, доцент кафедри психології Тетяна Дзюба, професор кафедри андрагогіки та педагогіки Валентина Цина.
![](http://philonew.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/05/фото4.jpg)
Під час захисту практики студенти продемонстрували конспекти уроків з української мови та літератури, позакласних заходів, презентації, сертифікати щодо підвищення фахової компетентності студентів під проходження практики на методичних платформах «На Урок», «Всеосвіта», «PROMETEUS», а також на базі «Інституту модернізації змісту освіти», Полтавської академії неперервної освіти ім. М. В. Остроградського.
Захист практики підтвердив, що студенти другого (магістерського) рівня спеціальності 014.01 Середня освіта (Українська мова і література) успішно пройшли навчальну педагогічну практику в старшій школі та зреалізували мету та завдання.
![](http://philonew.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/05/фото5-1.jpg)
![](http://philonew.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/05/фото-6.jpg)
![](http://philonew.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/05/фото7.jpg)