Студенти факультету української філології та журналістики відвідали Полтавський академічний музично-драматичний театр імені М. В. Гоголя
![](http://philonew.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/Фото-1-2.jpg)
10 квітня 2024 року студенти груп У-11, УФ-11, УФ-21 факультету української філології та журналістики ПНПУ імені В. Г. Короленка разом із кураторами Світланою Педченко та Наталією Лукаш відвідали прем’єрну виставу «Конотопська відьма» в Полтавському академічному музично-драматичному театрі імені М. В. Гоголя.
![](http://philonew.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/Фото-2-3-scaled.jpg)
Усі сподівання глядачів справдилися! Неочікуваний перформанс у фоє, неймовірна гра акторів, музичний супровід, світлові ефекти засвідчили оригінальне поєднання сучасного та класичного національного мистецтва.
![](http://philonew.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/Фото-3-2-scaled.jpg)
![](http://philonew.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/Фото-4-3.jpg)