Деканка факультету української філології та журналістики Оксана Кирильчук і професорка Ольга Ніколенко зустрілися зі старшокласниками й учителями Великобагачанської школи
![](http://philonew.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/1_Велика-Багачка_ФФЖ.jpg)
21 березня 2024 р. у Великобагачанському закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів виконавчого комітету Великобагачанської селищної Миргородського району Полтавської області відбулася профорієнтаційна зустріч за участі представників Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка – деканки факультету української філології та журналістики, доцентки Оксани Кирильчук і завідувачки кафедри світової літератури, професорки Ольги Ніколенко.
![](http://philonew.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/2_Велика-Багачка_ФФЖ.jpg)
У заході взяли участь понад 60 старшокласників, які готуються обрати життєву дорогу.
![](http://philonew.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/3_Велика-Багачка_ФФЖ.jpg)
Директорка школи Інна Каленіченко представила і тепло привітала гостей, яких добре знають у громаді селища Велика Багачка.
![](http://philonew.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/4_Велика-Багачка_ФФЖ.jpg)
Деканка факультету української філології та журналістики, доцентка Оксана Кирильчук розповіла про актуальні спеціальності факультету української філології та журналістики, про важливість володіння українською мовою, українською та зарубіжною літературою, іноземними мовами в сучасному світі.
![](http://philonew.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/5_Велика-Багачка_ФФЖ.jpg)
Завідувачка кафедри світової літератури, професорка Ольги Ніколенко розповіла про насичене студентське життя на факультеті української філології та журналістики, а також про програми академічної мобільності, в яких беруть участь студенти й викладачі.
![](http://philonew.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/6_Велика-Багачка_ФФЖ.jpg)
Педагоги Великобагачанської школи висловили пропозицію провести спільний семінар за участі викладачів ПНПУ імені В.Г. Короленка, учителів і учнів. Тепер факультет української філології та журналістики чекає старшокласників і вчителів-філологів із Великої Багачки на гостину! Співпраця триває! Щиро дякуємо за зустріч директорці школи Інні Каленіченко, всім педагогам і школярам! Ласкаво просимо до ПНПУ імені В.Г. Короленка!
![](http://philonew.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/7_Велика-Багачка_ФФЖ.jpg)
![](http://philonew.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/8_Велика-Багачка_ФФЖ.jpg)
![](http://philonew.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/9_Велика-Багачка_ФФЖ.jpg)