Співпраця викладачів кафедри української мови з Малою академією наук України
![](http://philonew.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/фото-1-1.jpg)
Доцентка кафедри української мови Світлана Педченко впродовж
15–16 квітня 2024 року взяла участь у попередньому захисті наукових проєктів учасників III етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту учнівських науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України.
![](http://philonew.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/фото-2-1.jpg)
Учасники заходу презентували свої конкурсні проєкти у відділенні «Філологія», зокрема закцентували увагу на постерному захисті та науковій конференції. Юні дослідники отримали мудрі поради від компетентних фахівців у мовно-літературній царині– членів журі та експертів.
![](http://philonew.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/фото-3-1.jpg)
![](http://philonew.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/фото-4.jpg)
Викладачі кафедри української мови (доцентки Світлана Педченко, Ірина Павлова, Людмила Дейна) постійно співпрацюють із Полтавською МАН України як голови чи члени журі міського й обласного етапів конкурсу учнівських наукових проєктів.
![](http://philonew.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/фото-5.jpg)
![](http://philonew.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/фото-6.jpg)
Бажаємо переможцям обласного етапу, зосібна фіналістці секції «Українська мова» Марії Фуголь з роботою «Мовна гра як засіб творення комічного в українському постфольклорному дискурсі», успішно представити учнівську наукову Полтавщину на всеукраїнському рівні.